چاپ افست بروشور تبلیغاتی ارزان ، تعرفه چاپ بروشور رنگی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

اگرشما مشتری طراحی و چاپ بروشور هستید  برای دیدن نمونه کارها و تعرفه چاپ بروشور به صفحه زیر مراجعه کنید :

بروشور | طراحی بروشور | چاپ بروشور

 طراحی بروشور چگونه انجام میشود؟

مراحل تولید یک بروشور :
 در قدم اول ایده و نظر طراح نسبت به آنچه که میخواهد به بیننده ارائه کند و فکر و ایده طراح در اولویت است که این فکر و نظر با در نظر گرفتن نوع محصول ، نوع موسسه و مخاطبین محصول متفاوت خواهد بود .
سپس یک اتد اولیه زده شده و کاستی های کار را مد نظر قرار داده که البته بهتر است در این اتد جای قرار گرفتن تصاویر و متن ها با تکه های کاغذ و روزنامه پر شود تا نقص کار بهتر نمایان شود و همچنین کی نمای کلی از کار داشته باشیم .
 سپس با در نظر گرفتن قطع کاغذی که قرار است بروشور در محیط آن جا بگیرد شروع به طراحی و صفحه آرایی کرده ( که این کار اغلب با نرم افزارهای کامپیوتری راحت تر انجام میگیرد مانند فری هند و کورل درو) و همچنین محل تا خوردن کاغذ نیز از ابتدا باید کاملاً و دقیق مشخص شود زیرا اندکی کم توجهی در مشخص کردن محل تا بروشور کل کار را به مشتی کاغذ باطله تبدیل میکند .
 پس از تایید مراحل حال به مرحله اجرای نهایی بروشور می پردازیم که عبارتست از :
حروفچینی ، تهیه تصاویر مورد نیاز ، تهیه و یا طراحی نشان ها و سر کلیشه ها و آرایش این مجموعه در صفحات مربوطه

 

بروشور و  کاتالوگ
همانگونه که ذکر شده اطلاعات ارائه شده در بروشورها ، کلی جامع و مشروج هستند که با مطالعه آنها میتوان اهداف ،روشها ،عملکرد و سمت و سوی موضوع بروشور را فهمید اما اطلاعات ارائه شده کاتالوگ ها ، جزئی و ریز و شرح مختصری از وظایف و موارد موضوع و کالای معرف شده در آن میباشد .
کاتالوگ ها در واقع راهنمای کالا و یا کالا نامه محسوب میشوند که معمولاً حاوی فهرست و کالاهای تولید توسط یک کارخانه و یا موسسه هستند . ممکن است یک کاتولوگ حاوی معرفی مشاغل ،موسسه های خدماتی ،اجتماعی و یا فرهنگی نیز باشد .
در یک کاتالوگ ، نام کالا ، مدل ،شماره و یا مشکل و تصویر آن با مشخصات فنی مختصر و یا توضیحات کوتاه ضروری دیگر ذکر میشود تا خریدار را در تصمیم گیری کمک کند . بعضی از کاتالوگها نیز برای سفارش خرید در دسترس مردم قرار داده میشود تا اجناس مورد نیاز خود را مطابق لیست کاتالوگ از فروشگاه مورد نظر درخواست کنند و یا اینکه مشخصات موسسه های خدماتی ،فرهنگی و یا مشاغل مختلف را در آن ببینند تا سفارش کار خود را به انجام برسانند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *