تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی گلاسه 200 گرمی با سلفون تیراژ 1000 عددی
قیمت هر عدد
1050
1500
1600
1700
2100
2400
عطف
8
10
8
10
10
15
عرض
16
23.5
20
24
43.5
35
طول
24.5
22
32
34
33
50

تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی گلاسه 200 گرمی با سلفون تیراژ 2000 عددی
قیمت هر عدد
900
1200
1300
1500
1700
2100
عطف
8
10
8
10
10
15
عرض
16
23.5
20
24
43.5
35
طول
24.5
22
32
34
33
50

ساک دستی کاغذی محصولی برای قرار دادن لباس و پوشاک و … است چاپ ساک دستی کاغدی بر روی کاغذهای کرافت و گلاسه بص.رت چاپ تک رنگ و چند رنگ می باشد

ساک خرید مقوایی

هر موقع اسم ساک خرید به گوش ما میخورد همیشه به فکر بازار و خرید و کیفی که برای حمل خرید ها بکار میبریم میفتیم.

ساک های خرید یا شاپینگ بگ ها برای حمل کالا و نوعی تبلیغات تجاری خوب محسوب میشوند که  در خیلی از مواقع میتوانیم روی آن بعنوان یک معرف خوب برندمان حساب جدی باز کنیم . میگویید نه حالا به این مثالی که میزنم توجه کنید :

حساب کنید فردی کالایی از فروشگاهی خریده و آن را دستش میگیرد و حمل میکند بعد کالایی دیگر از فروشگاه دیگر و بعد هم چند کالای دیگر از فروشگاه های مختلف …

حالا فرد میخواهد آن کالاها را حمل کند مگر با یک دست چند کالارا میشود حمل کرد بهترین راه حل گذاشتن همه کالاها تو یک سبد یا کیف بزرگ هست که حمل رو برای شما راحت تر کند

تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی

حالا حساب کنید همه کالاهای شما درون کیفی قرار میگیرد که اسم برند شما روی آن درج شده و همه اون کالاها که خریداری کردید با هر اسم و برندی داخل کیسه خرید یا کیف خرید یا ساک دستی خرید کاغذی یا شاپینگ بگ شما با اسم شما قرار گرفته و این یک امتیاز بسایر بزرگ برای شما محسوب میشود .
چاپ ساک دستی کاغذی ، طراحی ساک دستی ، تعرفه ساک دستی کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

ساک خرید کاغذی تبلیغاتی

چگونه ساک های دستی تبلغاتی میتوانند یکی از عوامل مهم در تبلیغات ما محسوب شوند

حالا حساب کنید این فرد با این همه کالا و کیف خرید کاغذی که نام برند شما روش ثبت شده داخل وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس یا خودرو یا تاکسی یا مترو یا خیابان و یا …. برند شمارا بدون اینکه متوجه شود تبلیغ میکند و این یعنی تبلیغات بسیار بسیار مفید برای شما ….

شاپینگ بگ shoping bag

انواع ساک های دستی

ساک دستی های یا شاپینگ بگ ها بصورت ساک دستی کاغذی یا پارچه ای یا پرزنتی و … داخل بازار یافت میشوند که موضوع مورد بحث ما در مورد ساک های خرید کاغذی و مقوایی با چاپ تک رنگ یا چند رنگ است .

چاپ روی ساک دستی های کاغذی

ساک های خرید کاغذی برعکس ساک های خرید پارچه ای میتوان بصورت نک رنگ یا دو رنگ تا ۶ رنگ چاپ کرد و پس از چاپ سلفون خورده و پس از سلفون خوردن بوسیله قالب و دستگاه لترپرس برش و تیغ میخورد .

 

کاغذ چیست ؟

درحقیقت کاغذ لایه ای متشکل ازمواد خام فیبری ، چه طبیعی چه مصنوعی، که درقالب خمیر تهیه می شود و نوع ومورد استفاده آن براساس ترکیبات شیمیایی و گونه های چوبی که در آن استفاد می گردد، تعیین می شود.

شناخته شده ترین ماده چاپی کاغذ است.

کاغذ از پرمصرف ترین مواد اولیه چاپ است. تقریبا تمام کارهای چاپی با استفاده از کاغذ چاپ می شوند. کاغذ در طول تاریخ پیدایی خود تا کنون، پیوسته اصلی ترین و پایدارترین ابزار انتقال اندیشه بشری بوده است.

مصریان باستان اولین قومی بودند که از مغز نوعی نی به نام (پاپیروس) کاغذ به روایت تاریخ، ساختند.

مرغوب ترین کاغذها از جنس پنبه و کتان می باشند. در درجه دوم کاغذهای ساخته شده از چوب و در درجه سوم کاغذهای ساخته شده از نیشکر قرار دارند.

بخش عمده ای از هزینه های یک سفارش چاپی مربوط به کاغذ است که در بعضی از موارد تقریبا بیش از نیمی از کل هزینه تولید را شامل می شود

کاغذ تحریر در چاپ ساک دستی کاغذی 

معمولی ترین نوع کاغذ مصرفی در بازار که بیشتر در گراماژ ۷۰ الی ۹۰ گرم استفاده میگردد . سطح آن هیچگونه پوشش اضافی ندارد.

کاغذ تحریر همان است که در چاپ کتاب و کاتالوگ استفاده های زیادی دارد . این کاغذ همانند کاغذ روزنامه از خمیرهای مکانکی ساخته می شود با ایت تفاوت که برای بالا بردن سطح طاهری و کیفیت پذیری چاپ بالاتر بر روی آن درجات مختلفی از آهار زنی و پوشش دهی پیاده می شود.

کاغذ تحریر بر اساس مطالبی که قرار است رویش چاپ بشود در کیفیت متغیر است. مثلا برای چاپ کتا بهای جیبی ارزان قیمت از کاغذ های کالیبر استفاده می شود که سنگین تر از موارد مشابه است یا مجلات معمولی که در ساخت کاغذشان از ۵۰ درصد خمیر مکانیکی استفاده می شود که در بعد از ساخت اولیه پوششی بر آن نهاده شده و براق سازی می شود تا یک سطح سفید و خوب برای چاپ به دست دهد.

کاغذهایی که معمولاً برای چاپ به روش افست و برای تهیه سربرگ از آن ها استفاده می شود و برای نوشتن با خودکار مناسب می باشد. در ساخت این کاغذ از خمیر چوب استفاده می شود، اما به جای استفاده از روش مکانیکی، روش شیمایی تولید می کنند مقدار خمیر شیمیایی مصرفی در این روش تقریبا ۹۰ درصد است.

این نوع کاغذ از استحکام و رنگ خوبی برخوردار است و عموما به عنوان کاغذ تحریر، کاغذ فتوکپی و . و عموم مجله استفاده می شود. این نوع کاغذ را باید در ردیف کاغذهای سبک و مناسب برای سربرگ های اداری، تحریر و تایپ دانست. گرماژمعمول کاغذ های تحری معمولا  از ۷۰ گرم تا ۱۰۰ گرم را می باشند

ساک دستی کرافت چیست ؟ ساک دستی کرافت چگونه چاپ و ساخته میشود؟

نوعی کاغذ با رنگ قهوه ای ومات که با وجود ضعف ساختاری خصوصیت چاپ پذیری خوبی دارند. این نوع کاغذ که از خمیر چوب سولفاته تهیه شده، به رنگ قهوه ای است و نسبتا مقاوم است. از کاغذ کرافت برای بسته بندی و گاهی در کارهای فانتزی متفاوت چون پوستر واستفاده می شود.

کرافت طبیعی

در زمانی که کاغذی مستحکم مورد نیازمان باشد می توانیم سراغ این نوع کاغذ برویم .کرافت طبیعی با رنگ قهوه ای روشن همان کاغذی است که از آن پاکت های حمل اجناس می سازند و یا در کیسه های صنعتی و همچنین لایه های داخلی کیسه های چند لایه استفاده دارد.

گاهی بنا به مورد استفاده باید ازکاغذ در برابر ضربه هم مقاوم باشد که در این صورت با ایجاد چین هایی بر روی آن استقامتش در برابر ضربه را افزایش می دهند و همچنین باعث جذب هر چه بیشتر انرژ کشتی شده و دیرتر پاره می شوند.

در صورت نیاز و سلقه می توان این کاغذ را با ماشین های پرداخت کاغذ سیقل داد و براق کرد تا سطح گلاسه مطلوب تر و چشم گیرتری به دست آید.

هرچند که این کاغذ با توجه به خصایصش در این مورد صنعتی و بسته بندی کاربرد زیادی دارد اما به خاطر اساس طبیعش و همچنین رنگ و کیفیتش امکان چاپ محدودی داشته (نهایتا یک آرم و مختصر چیزهای اینچنینی آنهم عمدتا تک رنگ) و در چاپ تصاویر و امثال آن کاربردی ندارد.

 

 

کیفیت خوب کاغذ می‌تواند چاپ و رنگ‌های آن را به شکل بهتری نشان دهد، پس مهم است که کاغذ درست را انتخاب کنید، علی‌الخصوص اگر کاتالوگ شما پر از تصویر و عکس است. ما می‌توانیم کاتالوگ را با کاغذهای ۸۰ گرم  تا ۳۵۰ گرم چاپ کنیم که این موضوع به سلیقه و بودجه‌ ی شما بستگی دارد.

 

 

ساخت ساک های خرید کاغذی

ساخت ساک های خرید کاغذی هم با دست هم با دستگاه انجام میشود از اینرو این ساک ها از ضرافت خاصی برخوردار هستند چون دستان هنرمند نیروی انسان در ساخت آن دخیل است .

بند در ساک دستی کاغذی

بند در ساک خرید کاغذی نقش ویژه ای دارد از این رو انتخاب رنگ و جنس بند از عوامل تاثیر گذار در ساک ئدستی های کاغذی محاسبه میشوند.