تیم گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ


درباره گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ تشکیل شده از تیمی کاربلد و تحصیل کرده و تجربی در زمینه طراحی و چاپ و تبلیغات که پس از طی کردن دوره های آکادمیک سابقه بسیار قوی در زمینه چاپ را با خود حمل میکنند.

از تاسیس این گروه بیش از ۶ سال میگذره و هر سال این گروه با تجربه تر میشه و با بهره گیری از تکنولوژی های روز قوی و قوی تر میشه .

شاید اگر بخوای قوی شدن رو برای یک گروه طراحی و چاپ و تبلیغات تصور کنیم به این فکر میفتید که این گروه هر روز ماشین آلات بزرگ تر و قوی تری میخرد ولی شاید نگاه ما از قوی تر شدن بجای سرمایه مادی سرمایه ای است که با بیشتر شدن رضایت مشتریان خود بدست می آوریم نه ….

رسالت گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ راهنمایی مشتریان برای گرفتن تصمیم بزرگ است و آرزو داریم بتوانیم روزی اول مشاور خوب باشیم بعد مجری …

 

بخاطره همین به این فکر رسیدیم که فیلم های آموزشی تهیه کنیم برای مشتریانمون که بتونن ازنزدیک شاهد و ناظزه ۰ تا ۱۰۰ انجام کلیه فعالیت های چاپ باشند و احساس کنند که خودشون هم میتونند براحتی این آموزش هارو دیده و به درستی تصمیم بگیرند.

محمد فیض آبادی فراهانی

مدیریت گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ دارای مدرک کارشناسی چاپ و گرافیک و طراحی وب و بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در صنعت چاپ

این فرد تحصیلات خود را در هنرستان فنی چاپ آغاز کرده و بعد از گذراندن مدت هنرستان و گذراندن دوره کارآموزی در شرکت افست ( بزرگترین چاپخانه خاورمیانه ) با قبولی در دانشگاه فنی انقلاب اسلامی وارد دانشگاه شده است.

با وجود مشکلاتی مبنی بر کمبود امکانات آموزشی در دانشگاه تصمیم به کسب تجربه کاری همزمان با تحصیل نموده است.

تحصیل و کار همزمان نتنها نتوانسته خللی در پیشرفت او بوجود آورد بلکه توانست پس از پایان دوران دانشگاه گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ را تاسیس کند.

تحصیل و تجربه باعث شده هر روز این گروه پیشرفته بیشتری کند و به امیدی که پیشرفت از نگاه مشتریان خود را هم ببینید و سر زبان ها به عنوان یک گروه کاربلد در این صنعت مطرح شود.