پرینکت
پرینکت
۱۳۹۴-۰۷-۲۵
کلیشه فتو پلیمر
فن‌آوری جدید نوردهی یووی برای ظهور کلیشه فتوپلیمر
۱۳۹۴-۰۷-۲۵
Show all

اسپید مستر SM52

اسپید مستر

اسپید مستر

ترکیب سیستم مرکب رسانیAnicolorبا سیستم رطوبت رسانی مطمئن و دقیق آلکالر، در تنها چند ثانیه، دستیابی به بالانس یکنواخت آب و مرکب را امکان پذیر می سازد. این مشخصه طراحی کاملا منحصربفرد و بی همتاست. مزیت دیگر بهره گیری ازSpeedmaster SM 52 مجهز به واحد مرکب رسانیAnicolor، عدم نیاز آن به پلیت های خاص و امکان استفاده از پلیت های چاپی متداول و موجود در بازار است.

سیستم مرکب رسانیAnicolorموجب کاهش قابل توجه در زمان های آماده سازی می گردد، زیرا دیگر مجبور به تنظیم محدوده های مرکب رسانی و شیرهای مرکب نیستید. در مقایسه با واحدهای مرکب رسانی متداول، این سیستم، موجب۴۰ درصد صرفه جویی در زمان های آماده سازی شده و در مجموع ظرفیت تولید ماشین چاپ را تا ۲۵ درصد افزایش می دهد.

نکات قوت و مزایای این واحد مرکب رسانی انقلابی، پیشرفته و بدیع، حتی در خدمت استانداردسازی فرآیند تولید کار چاپی نیز قرار می گیرد.

هایدلبرگ، بعنوان تنها ارائه کننده راهکارهای سودآور و یکپارچه صنعت رسانه چاپ، گستره وسیعی از مواد مصرفی مورد نیاز در کلیه بخش های فرآیند تولید مجموعه شما را نیز عرضه می نماید. گستره ای از مواد مصرفی که خیال شما را از ثبات و کارآمدی فرآیند تولیدتان راحت کرده و تولیدات چاپی و محصولات نهایی ایده آلی را در اختیار شما قرار می دهد. مرکب های پردازشی خانواده سفیرایSaphiraهایدلبرگ با فرمولاسیون اختصاصی، بصورت انحصاری برای کار در ماشین هایSpeedmaster SM 52مجهز به سیستمAnicolorطراحی شده است. این گروه از مرکب ها واکنش ایده آلی را به نوسانات درجه حرارت نورد آنیلوکس نشان داده و عملکرد چشمگیری را در کاهش میزان باطله و زمان های آماده سازی از خود نمایش می دهند.

 

مزایای سیستم مرکب رسانیAnicolorدر یک نگاه:

• کاهش ۴۰ درصدی زمان های آماده سازی به دلیل امکان تعویض سریعتر کارها

افزایش ۲۵ درصدی ظرفیت تولید سالیانه ماشین برای انجام کارهای بیشتر

کاهش ۹۰ درصدی میزان باطله و هزینه ها

محمد فیض آبادی فراهانی
محمد فیض آبادی فراهانی
کارشناس در زمینه طراحی گرافیک و چاپ با 10 سال سابقه فعالیت | متخصص و مشاور در زمینه تبلیغات کاغذی و اینترنتی | مشاور در زمینه طراحی سایت و سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *