بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم

بسته بندی خرما گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ
بسته بندی خرما
۱۳۹۵-۰۱-۰۶
تسخیر مرکبهای پایه آب گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ
تسخیر مرکبهای پایه آب
۱۳۹۵-۰۱-۰۶
Show all

بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم

بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

بسته بندی های جدید با تصاویر گویای طعم

آژانس طراحی بسته بندی گرینویچ به تازگی برای بادام زمینی شور،بوداده،بادام زمینی تف داده شده با عسل،بادام زمینی فلفلی و میالن وعده های تولیدی خود بسته بندی جدیدی را طراحی و ارایه کرده است.

آژانس طراحی بسته بندی Greenwich به تازگی برای بادام زمینی شور،بوداده،بادام زمینی تف داده شده با عسل،بادام زمینی فلفلی و میالن وعده های تولیدی خود بسته بندی جدیدی را طراحی و ارایه کرده است.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران ، بری استاس مدیر عامل Tavern Snacks در ارتباط با این بسته بندی ها گفت: بر اساس تولیدات جدید فرآورده هایمان از شرکت Greenwich»گرینویچ»خواستیم تا یک بسته بندی بادام زمینی طراحی کند که تدلعی گر محصول پرادویه را برای مصرف کننده باشد.

سیمون رایس مدیر طراحی Greenwich»گرینویچ» گفت: کار کردن با مشتریان محلی و روزانه متفاوت از مشتریان بزرگتر است.

وی افزود : آنها معمولا به یک برنامه ریزی استراتژیک برای نام تجاری نیاز دارند که ما می توانیم یک طرح و چشم انداز با هویت بصری به سلیقه ی آنها ابداع نماییم.

امروزه شرکت های مختلف در پی تغییرات مختلف نسبت به محل عرضه محصولات خود هستند که پیشتازترین آنها شرکت کوکاکولا بود که به بطری های با نامهای پرکاربرد برای مشتریان به بازار روانه کرد که با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد.

محمد فیض آبادی فراهانی
محمد فیض آبادی فراهانی
کارشناس در زمینه طراحی گرافیک و چاپ با 10 سال سابقه فعالیت | متخصص و مشاور در زمینه تبلیغات کاغذی و اینترنتی | مشاور در زمینه طراحی سایت و سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *