چاپ ساک دستی | قیمت ساک دستی کاغذی | ساک خرید تبلیغاتی ارزان

تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی گلاسه 200 گرمی با سلفون تیراژ 1000 عددی
قیمت هر عدد
1050
1500
1600
1700
2100
2400
عطف
8
10
8
10
10
15
عرض
16
23.5
20
24
43.5
35
طول
24.5
22
32
34
33
50

تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی

ساک دستی کاغذی گلاسه 200 گرمی با سلفون تیراژ 2000 عددی
قیمت هر عدد
900
1200
1300
1500
1700
2100
عطف
8
10
8
10
10
15
عرض
16
23.5
20
24
43.5
35
طول
24.5
22
32
34
33
50

چاپ ساک دستی کاغذی یکی از الزامات شروع تبلیغات برای یک فروشگاه های اینترنتی است. چاپ ساک دستی کاغذی تبلیغاتی و چاپ پاکت کرافت و شاپینگ بگ ها یکی از ابزارهای تبلیغاتی پر طرفدار و کارآمد هستند، که همواره جزء پرطرفدارترین ابزارها و برترین هدایای تبلیغاتی به شمار می آیند.این ابزارهای کارآمد و مفید همانند بیلبوردهای متحرکی عمل می کنند که در مقابل چشمان ببندگان و مخاطبان نامحدودی به نمایش در می آیند و پیام خود را منتقل می کنند. ساک کاغذی برای حمل کالاهای لوکس و لاکچری اغلب استفاده می شود و هر چه طراحی ساک دستی حرفه ای تر انجام شده باشد می تواند مخاطبان بیشتری را با خود همراه نماید.

ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

در دنیای امروز، صنعت یا هنر تبلیغات بسیار گسترده شده و شکل جدیدی به خود گرفته است.در میان ، ابزارها و تکنیک های تبلیغاتی هم تغییر پیدا میکنند و همگام با فناوری روز پیش می روند.ابزارها و تکنیک هایی که استفاده موثر و مناسب از هر کدام آن ها میتواند تاثیر بسزایی بر افزایش میزان فروش و موفقیت شرکت ها داشته باشد.
ساک دستی کاغذی و پاکت های تبلیغاتی همچون بیلبوردهای تبلیغاتی کوچکی هستند که به آسانی حمل و نقل می شوند و در معرض چشمان هزاران مشتری هدف قرار میگیرند.به طور کلی هر چه تبلیغاتی ماندگار تر و طرح آن زیباتر باشد، بازده کار بالا خواهد رفت.جنس، زیبایی و ماندگاری ساک های کاغذی تبلیغاتی شما نشان دهنده میزان ارزش و اهمیتی است که شما برای مشتریان قائل می شوید به همین منظور میتوان گفت که صنعت بسته بندی نقش بسیار مهمی در موفقیت شرکت ها ایفا می کنند چون می تواند میزان فروش را به شدت افزایش دهد و تاثیر چشمگیری در جذب مشتری داشته باشد.تبلیغات نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود.از این رو با استفاده از ساک های تبلیغاتی شما نام خود و برندتان را در قالب یک ابزار کاربردی و زیبا در مقابل چشمان مخاطب زنده نگه می دارید و به آن اعتبار می بخشید.

  ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

ساک دستی کاغذی خرید

هر موقع اسم ساک خرید به گوش ما میخورد همیشه به فکر بازار و خرید و کیفی که برای حمل خرید ها بکار میبریم میفتیم.
ساک های خرید یا شاپینگ بگ ها برای حمل کالا و نوعی تبلیغات تجاری خوب محسوب میشوند که در خیلی از مواقع میتوانیم روی آن بعنوان یک معرف خوب برندمان حساب جدی باز کنیم . میگویید نه حالا به این مثالی که میزنم توجه کنید :
حساب کنید فردی کالایی از فروشگاهی خریده و آن را دستش میگیرد و حمل میکند بعد کالایی دیگر از فروشگاه دیگر و بعد هم چند کالای دیگر از فروشگاه های مختلف …
حالا فرد میخواهد آن کالاها را حمل کند مگر با یک دست چند کال ارا میشود حمل کرد بهترین راه حل گذاشتن همه کالاها تو یک سبد یا کیف بزرگ هست که حمل رو برای شما راحت تر کند

ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی

تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی

حالا حساب کنید همه کالاهای شما درون کیفی قرار میگیرد که اسم برند شما روی آن درج شده و همه اون کالاها که خریداری کردید با هر اسم و برندی داخل کیسه خرید یا کیف خرید یا ساک دستی خرید کاغذی یا شاپینگ بگ شما با اسم شما قرار گرفته و این یک امتیاز بسیار بزرگ برای شما محسوب میشود .حالا حساب کنید این فرد با این همه کالا و کیف خرید کاغذی که نام برند شما روش ثبت شده داخل وسایل حمل و نقل عمومی مثل اتوبوس یا خودرو یا تاکسی یا مترو یا خیابان برند شما را بدون اینکه متوجه شود تبلیغ میکند و این یعنی تبلیغات بسیار بسیار مفید برای شما ….

 تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی | چاپ پاکت خرید کاغدی | ساک تبلیغاتی کاغذی قیمت | شاپینگ بگ shoping bag | ساک خرید کاغذی تبلیغاتی

تاثیر طراحی ساک های کاغذی یا شاپینگ بگ ها

تنها یک طرح زیبا می تواند موفقیت یک محصول را تضمین کند.ممکن است شما از مواد بسیار عالی استفاده کنید و محصولی ارائه دهید که از نظر کیفیت فوق العاده است اما اگر طرح مورد نطر ضعیف باشد تا اندازه زیادی از میزان اثر بخشی آن کاسته خواهد شد. یک طرح زیبا و چشم نواز می تواند روی محصول متوسط بنشیند و بسیار موفق ظاهر شود .در نتیجه مسلم است که هر چه طرح روی کاغذ بهتر بشیند بازده بیشتری نیز خواهد داشت.

 

چاپ افست ساک دستی کاغذی تبلیغاتی ، تعرفه چاپ ساک دستی کرافت ، چاپ ساک دستی گلاسه تبلیغاتی

چاپ روی ساک دستی های کاغذی

ساک های خرید کاغذی برعکس ساک های خرید پارچه ای میتوان بصورت نک رنگ یا دو رنگ تا ۶ رنگ چاپ کرد و پس از چاپ سلفون خورده و پس از سلفون خوردن بوسیله قالب و دستگاه لترپرس برش و تیغ میخورد .

چاپ ساک دستی های تبلیغاتی کاغذی اغلب بوسیله چاپ افست انجام می شود که در زیر توضیحی مختصر در باره آن بیان می کنیم:

 ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

کاغذ چیست ؟

درحقیقت کاغذ لایه ای متشکل ازمواد خام فیبری ، چه طبیعی چه مصنوعی، که درقالب خمیر تهیه می شود و نوع ومورد استفاده آن براساس ترکیبات شیمیایی و گونه های چوبی که در آن استفاده می گردد، تعیین می شود.

شناخته شده ترین ماده چاپی کاغذ است.

کاغذ از پرمصرف ترین مواد اولیه چاپ است. تقریبا تمام کارهای چاپی با استفاده از کاغذ چاپ می شوند. کاغذ در طول تاریخ پیدایی خود تا کنون، پیوسته اصلی ترین و پایدارترین ابزار انتقال اندیشه بشری بوده است.

مصریان باستان اولین قومی بودند که از مغز نوعی نی به نام (پاپیروس) کاغذ به روایت تاریخ، ساختند.

مرغوب ترین کاغذها از جنس پنبه و کتان می باشند. در درجه دوم کاغذهای ساخته شده از چوب و در درجه سوم کاغذهای ساخته شده از نیشکر قرار دارند.

بخش عمده ای از هزینه های یک سفارش چاپی مربوط به کاغذ است که در بعضی از موارد تقریبا بیش از نیمی از کل هزینه تولید را شامل می شود

تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی | چاپ پاکت خرید کاغدی | ساک تبلیغاتی کاغذی قیمت | شاپینگ بگ shoping bag | ساک خرید کاغذی تبلیغاتی

کاغذ تحریر در چاپ ساک دستی کاغذی 

معمولی ترین نوع کاغذ مصرفی در بازار که بیشتر در گراماژ ۷۰ الی ۹۰ گرم استفاده میگردد . سطح آن هیچگونه پوشش اضافی ندارد.

کاغذ تحریر همان است که در چاپ کتاب و چاپ کاتالوگ استفاده های زیادی دارد . این کاغذ همانند کاغذ روزنامه از خمیرهای مکانیکی ساخته می شود با این تفاوت که برای بالا بردن سطح ظاهری و کیفیت پذیری چاپ بالاتر بر روی آن درجات مختلفی از آهار زنی و پوشش دهی پیاده می شود.

کاغذ تحریر بر اساس مطالبی که قرار است رویش چاپ بشود در کیفیت متغیر است. مثلا برای چاپ کتابهای جیبی ارزان قیمت از کاغذ های کالیبر استفاده می شود که سنگین تر از موارد مشابه است یا مجلات معمولی که در ساخت کاغذشان از ۵۰ درصد خمیر مکانیکی استفاده می شود که در بعد از ساخت اولیه پوششی بر آن نهاده شده و براق سازی می شود تا یک سطح سفید و خوب برای چاپ به دست دهد.

کاغذهایی که معمولاً برای چاپ به روش افست و برای تهیه سربرگ از آن ها استفاده می شود و برای نوشتن با خودکار مناسب می باشد. در ساخت این کاغذ از خمیر چوب استفاده می شود، اما به جای استفاده از روش مکانیکی، روش شیمایی تولید می کنند مقدار خمیر شیمیایی مصرفی در این روش تقریبا ۹۰ درصد است.

این نوع کاغذ از استحکام و رنگ خوبی برخوردار است و عموما به عنوان کاغذ تحریر، کاغذ فتوکپی و . و عموم مجله استفاده می شود. این نوع کاغذ را باید در ردیف کاغذهای سبک و مناسب برای سربرگ های اداری، تحریر و تایپ دانست. گرماژمعمول کاغذ های تحریر معمولا  از ۷۰ گرم تا ۱۰۰ گرم را می باشند.

 تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی | چاپ پاکت خرید کاغدی | ساک تبلیغاتی کاغذی قیمت | شاپینگ بگ shoping bag | ساک خرید کاغذی تبلیغاتی

کاغذ گلاسه و کاربرد آن در ساخت ساک دستی کاغذی

نوعی کاغذ است که یک روی آن ودر بسیاری موارد در دوسطح پوششی شفاف روی آن کشیده شده که چاپ حاصله روی این نوع کاغذ بسیار شفاف و زنده تر از کاغذ تحریر است.این نوع کاغذها بیشتر در بحث کالاها به کار می روند، کالاهای متفاوت را پوشش میدهند و بر اساس خصایصی مختص به خود دارند. از این رو گستره وسیعی را در بر میگیرند اما در ساخت کتاب ها و جراید با کیفیت و نفیس، همچنین کاربردهای عمومی و دفاتر اداری نیز استفاده می شوند.درخشندگی این کاغذ ها معمولا بین ۷۳ تا ۸۵ است و کیفیت خوب آنها طوری است که در دمای بالا ماشین های فتوکپی را تاب بیاورد و در برابر تابیدگی مقاوم باشند.یک بحث فنی دیگر هم در این مطرح است ،آنها باید مقاومت الکترواستاتیکی یکنواخت و کنترل شده ای داشته باشند تا تصویر خوب و یکدستی رویشان چاپ شود.

کاغذ با پوشش گلاسه و صاف و همچنین با پوشش براق یا مات، از بهترین نوع کاغذهای اندود شده می باشد که سطح آن بسیار صاف و براق بوده و با استفاده از مواد معدنی و خاک چینی پوشش داده شده که به آن )art paper (نیز گفته می شود. از کاغذ گلاسه برای چاپ کارهای رنگی، ترامه و چاپ بروشور و چاپ مجلات با کیفیت بالا استفاده می شود. نوع ارزان تر آن با خمیر چوب و یا الیاف بازیافتی تولید می شود. گرماژ معمول کاغذ های گلاسه معمولا از ۹۰ تا ۳۰۰ گرمی می باشد.

چاپ روی ساک دستی گلاسه

در نمونه های ساک دستی گلاسه ، گراماژ کاغذ اهمیت دارد .هرچه گراماژ بالاتر باشد کار محکم تر و مقاوم تر خواهد بود.یکی از ویژگی های اصلی ساک دستی گلاسه قابلیت چاپ جهار رنگ است به طوری که می توان یک طرح زیبا با رنگ های جذاب و درخشان را بدون هیچ کاستی روی ساک چاپ کرد و هم چنین از افکت های فانتزی نظیر یووی نیز روی ساک دستی کاغذی استفاده کرد .

ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

ساک دستی کرافت چیست ؟ ساک دستی کرافت چگونه چاپ و ساخته میشود؟

نوعی کاغذ با رنگ قهوه ای ومات که با وجود ضعف ساختاری خصوصیت چاپ پذیری خوبی دارند. این نوع کاغذ که از خمیر چوب سولفاته تهیه شده، به رنگ قهوه ای است و نسبتا مقاوم است. از کاغذ کرافت برای بسته بندی و گاهی در کارهای فانتزی متفاوت چون پوستر واستفاده می شود.

کاغذ : کاغذ مهمترین ماده بسته‌بندی و قدیمیترین آن محسوب می‌شود. اولین آثار استفاده از کاغذ در بسته‌بندی در قرن دوم پیش ازمیلاد توسط چینی‌ها یافته شده است. سپس اعراب و بعد اروپائی‌ها از این ماده استفاده کردند. با وجود این اهمیت این ماده در نیمه دوم قرن بیستم بخاطر رواج پلاستیکها بسیار کاهش یافت اما در سالهای اخیر به دلیل مسائل محیطی زیستی ایجاد شده توسط آنها و رقابت همسازی کاغذ با محیط زیست دوباره استفاده از آن رواج یافت. خمیر کاغذ به همراه ماده‌ای افزودنی به نام SIZE که آنهم طبیعی ست وسولفات آلومینیوم، کاغذ را به وجود می‌آورد. ماده اصلی پوشش کاغذ نشاسته است که سطح را یک دست کرده و مقاومت آن را افزایش می‌دهد.

کاغذ کرافت : کرافت به آلمانی معنی قدرت را می‌دهد و کاغذ کرافت از نظر مقاومت، ماده‌ای قوی محسوب می‌شود. اغلب مصارف ساخت ساک، کیسه و کاغذی دارد. رنگ این کاغذ بطور طبیعی قهوه‌ای است که در شرایطی که لازم است سفید باشد، این کار توسط BLEACH صورت می‌گیرد. از این کاغذ برای ساخت کیسه‌های چند لایه که می‌تواند لایه‌های آلومینیومی، پلاستیکی هم باشند، استفاده می‌شود که بستگی به کاربرد کیسه در نگهداری مواد غذایی برای حیوانات، ذغال، سیمان، کود شیمیایی و غیره دارد.

این کیسه بنا به مورد برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و تبادل گازها کاربرد دارند. انواع سفید شده کاغذ کرافت که می‌تواند پوششی از پودر چینی مخصوص که آنرا برای چاپ مناسب می‌کند داشته باشد، برای نانوایی‌ها و فروشگاههای عرضه غذاهای آماده مصرف و تولید کنندگان دستمال کاغذی مناسب است. کاغذ کرافت دارای پوشش مذکور اصطلاحاً GLAZE یا گلاسه نامیده می‌شود. پوشش‌های گوناگون مانندموم یا فویل یا مینم‌های پلاستیکی، استفاده از کاغذ کرافت را برای مصارف مختلف مانند غذاهای چرب، مرطوب و غیره ممکن می‌سازد.

 ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

کرافت طبیعی

در زمانی که کاغذی مستحکم مورد نیازمان باشد می توانیم سراغ این نوع کاغذ برویم .کرافت طبیعی با رنگ قهوه ای روشن همان کاغذی است که از آن پاکت های حمل اجناس می سازند و یا در کیسه های صنعتی و همچنین لایه های داخلی کیسه های چند لایه استفاده دارد.

گاهی بنا به مورد استفاده باید ازکاغذ در برابر ضربه هم مقاوم باشد که در این صورت با ایجاد چین هایی بر روی آن استقامتش در برابر ضربه را افزایش می دهند و همچنین باعث جذب هر چه بیشتر انرژی کشتی شده و دیرتر پاره می شوند.

در صورت نیاز و سلیقه می توان این کاغذ را با ماشین های پرداخت کاغذ سیقل داد و براق کرد تا سطح گلاسه مطلوب تر و چشم گیرتری به دست آید.

هرچند که این کاغذ با توجه به خصایصش در این مورد صنعتی و بسته بندی کاربرد زیادی دارد اما به خاطر اساس طبیعش و همچنین رنگ و کیفیتش امکان چاپ محدودی داشته (نهایتا یک آرم و مختصر چیزهای اینچنینی آنهم عمدتا تک رنگ) و در چاپ تصاویر و امثال آن کاربردی ندارد.

 ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

کرافت سفید کاری شده و سولفیت ها

گاهی در کنار اهمیت استحکام قابلیت چاپ پذیری هم برای ما مهم است.در چنین صورتی است که ما میتوانیم همان کرافت طبیعی را با عملیات شستشو و سفیدکاری(یا رنگیری) برای مصرفمان آماده کنیم.

اگر قصد دارید عملیات چاپ گسترده و با کیفیتی روی این مدل کاغذ داشته باشید بعد از شستشو و سفید کاری اولیه با کمک دستگاه های کاغذ ساز برای ایجاد یک سطح صاف تر پوشش دهی می کنیم.از این نوع کاغذ در مواردی چون بسته بندی آرد و برنج استفاده میشود.

به جز مصارفی که مستقیما از کرافت سفید کاری شده در صنایع مختلف می شود، از کرافت سفید شده با تراکم پایین و کاغذ های سولفیتی به عنوان مواد اولیه و پایه ساخت کاغذ های مومی خشک هم استفاده به عمل می آید. همان کاغذ کرافت و سولفیت شسته شده را سیقلی داده و برق می کنند و آنگاه از آن کاغذ مومی مرطوب نیز به دست می آورند. در کاغذ مومی مرطوب روی کاغذ های کرافت طبیعی و سولفیت برای پوششی از موم استفاده می شود تا درخشندگی سطح بالایی برای استفاده های بعدی مورد نطر ایجاد شود.

کاغذ pouch

این کاغذ در واقع همان کرافت فوق براق بوده که با یک ماده پلاستی سایزر (phasticizer) پوشش داده شده است تا مقاومت و کیفیتش افزایش یابد.کرافتی که با این ماده پوشش داده میشود تراکم بالایی دارد و در کنار سطح صاف و یراقی که عرضه می کند بسیار محکم است.از این کاغذ در بسته بندی های زیادی استفاده می شود که معروفترین استفاده از آن در بسته بندی صابون است.

کیفیت خوب کاغذ می‌تواند چاپ و رنگ‌های آن را به شکل بهتری نشان دهد، پس مهم است که کاغذ درست را انتخاب کنید، علی‌الخصوص اگر کاتالوگ شما پر از تصویر و عکس است. ما می‌توانیم کاتالوگ را با کاغذهای ۸۰ گرم  تا ۳۵۰ گرم چاپ کنیم که این موضوع به سلیقه و بودجه‌ ی شما بستگی دارد.

تعرفه چاپ ساک دستی کاغذی | چاپ پاکت خرید کاغدی | ساک تبلیغاتی کاغذی قیمت | شاپینگ بگ shoping bag | ساک خرید کاغذی تبلیغاتی

چاپ ساک دستی های کرافت

در ساک دستی های کرافت به علت انکه نیاز به سلفون و چاپ چهار رنگ ندارند به لحاظ قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.در اینگونه کارها معمولا چاپ تک رنگ یا دو رنگ کاربرد دارد. از این رو ساک های کرافت مقرون به صرفه هستند.

ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

ساخت ساک های خرید کاغذی

ساخت ساک های خرید کاغذی هم با دست هم با دستگاه انجام میشود از این رو این ساک ها از ضرافت خاصی برخوردار هستند چون دستان هنرمند نیروی انسان در ساخت آن دخیل است .

بند در ساک دستی کاغذی

بند در ساک خرید کاغذی نقش ویژه ای دارد از این رو انتخاب رنگ و جنس بند از عوامل تاثیر گذار در ساک دستی های کاغذی محاسبه میشوند.

ساک دستی کاغذی ، چاپ ساک دستی تبلیغاتی ، تعرفه ساک دستی ، پاکت خرید کاغذی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

مراحل کار برای ساخت ساک دستی های کاغذی برای مشتریان چگونه است؟

در ابتدا براساس سلیقه و خواسته مشتری ،گراماژ کار و نوع محصول تعیین می شود. سپس طراحی ساک دستی مدنظر شروع می شود و پس از تایید مشتری مرحله زینک گرفتن و چاپ با دستگاهای افست انجام میشود.

پس از آن مرحله سلفون کشی انجام می شود. سلفون کشی مرحله ای است که روی کاغذی یا مقوایی که چاپ شده لایه ی نازکی کشیده می شود که استحکام کار و زیبایی ساک دستی کاغذی را بیشتر میکند. سلفون ها به دو صورت مات یا براق بسته به سلیقه مشتری انجام میشود.

پس از مرحله سلفون کشی بسته به سلیقه مشتری از یووی های برچسته یا طلاکوب هم میتوان استفاده کرد که زیبایی کار رو چند برابر میکنند..

مرحله نهایی عملیات مربوط به تیغ زنی (دایکات و لترپرس ) و ساخت پاکت می باشد.