خودکار تبلیغاتی | خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت | خودکار تبلیغاتی پلاستیکی و فلزی

خودکار تبلیغاتی یا قلم یا روانویس تبلیغاتی ابزاری جدیدی و نوین به حساب می آید که برای نوشتن مطالب به کار می رود . طول مدت نوشتن خودکار تبلیغاتی ارزان کمتر از خودکار های تبلیغاتی فلزی است و قیمت خودکار تبلیغاتی پلاستیکی بسیار کمتر از خودکارهای تبلیغاتی لوکس فلزی است . چاپ روی خودکار تبلیغاتی بوسیله چاپ تامپو انجام می شود.

خودکار تبلیغاتی | خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت | خودکار تبلیغاتی پلاستیکی و فلزی

خودکار تبلیغاتی ابزاری جدید و پیشرفته و نوین است که برای نوشتن مطالب کاربرد دارد . داخل خودکار لوله ای استوانه ای شکل و باریک وجود دارد که دورون ان جوهر چسبناک ریخته میشود و در پایین این لوله که نوک خودکار هم بهش میگویند گوی کوچکی که از جنس فلز است قرار دارد که با چرخش آن جوهر مکیده و بهنوکه آن منتقل میشود و ما برای نوشتن از ان استفاده می کنیم.خودکار از انواع قلم ها به شمار می آید.

از ویژ گی های یک خودکار تبلیغاتی ارزان این است که در طول مدت نوشتن باعث اسیب زدن و خستگی به دستان ما نشود و این قدر ارام و روان باشد که از نوشتن با آن لذت ببریم .

از نکات مهمی که در خرید و قیمت خودکار تبلیغاتی تاثیر دارند و میتوان در خرید با رعایت این نکات از خرید خودمان لذت ببریم را به شرح زیر برای شما بیان میکنم

  • خودکارهای تبلیغاتی با سطح مقطع سه‌ گوش در نوشتن مطالب از خودکارتبلیغاتی  با سطح مقطع دایره‌ای بهترند.
  • خودکارهای تبلیغاتی که دارای پوششی نرم لاستیکی هستند باعث ناراحتی انگشتان ما در طول نوشتنمان نمیشوند.
  • شاید مشاهده کرده باشید که بسیاری در موقع نوشتان خودکار را فشار میدهند تا نوشته های آنها پررنگ تر به نطر برسد اینگونه افراد پس از زمانی خاص دچار درد انگشت می شوند که باید از خودکارهایی که از روکش لاستیکی نرم دارد استفاده کنند
  • از دیگر مواردی که یک خودکار تبلیغاتی لوکس را از یک خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت بی کیفیت جدا میکند ، کیفت بالای جوهر آن است که در روانویسی خودکار تبلیغاتی نقش بسزایی دارد در ضمن قیمت خودکار تبلیغاتی نقش مستقیمی در کیفیت آن هم ایفا می کند .

 

چاپ روی خودکار تبلیغاتی به چه صورت انجام می شود؟

چاپ بر روی خودکارهای تبلیغاتی عمدتا بصورت چاپ تامپو انجام می شود.چاپ تامپو به شیوه چاپ گود انجام میشود. در این شیوه از کلیشه بعنوان سطح حامل مرکب برروی سطح چاپ شونده استفاده می شود. چاپ تامپو امکان چاپ بر روی همه مواد بار هر نوع شکلی به عنوان مثال استوانه ای و بیضی و هر جنسی را برخوردار می باشد در این شیوه کلیشه از جنس سیلیکون می باشد که به آن تامپون گفته می شود. این شیوه چاپی شباهت زیادی به شیوه ای مهر های لاستیکی که ما روزانه ازش استفاده می کنیم دارد و تفاوت عمده آن ها در این است که مهرهای پلاستیک بهصورت برجسته و این تامپون ها بصورت گود می باشند.

از دیگر روش ها برای چاپ بر روی خودکار تبلیغاتی می توان به مورد چاپ لیزری خودکار تبلیغاتی که بر روی خودکارها انجام می شود اشاره کرد که بیشتر روی خودکار های فلزی قابل انجام می باشد.

چاپ بالشتکی ( پدپرینتینگ ) چاپ روی خودکار

شیوه چاپ بالشتکی یا پد پرینتینگ که با نام چاپ تامپو نیز شناخته می شود, با بهره گیری از سطحی انعطاف پذیر که کلیشه تماس می یابد، مرکب را دریافت نموده و سپش به سطح نهایی منتقل میکند.این شیوه، قابلیت چاپ بر روی سطوح تخت و نیز منحنی ساخته شده از مواد مختلف را دارا بوده و کیفیت بالایی را ارئه می نماید و در تیراژهای  پایین نیز مقرون به صرفه است.

.