درباره گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ


تیم گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ


درباره گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ، مجموعه ای متشکل از دانش آموختگان و متخصصان رشته گرافیک و چاپ و تبلیغات است که از سال ۱۳۸۸ آغاز به فعالیت نموده اس. زمینه فعالیت گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ ، ارائه خدمات تخصصی مشاوره و اجرای پروژه های طراحی و چاپ و تبلیغات به شرکت و موسسات می باشد.

از تاسیس این گروه بیش از ۶ سال میگذره و هر سال این گروه با تجربه تر میشه و با بهره گیری از تکنولوژی های روز قوی و قوی تر میشه .

شاید اگر بخوای قوی شدن رو برای یک گروه طراحی و چاپ و تبلیغات تصور کنیم به این فکر میفتید که این گروه هر روز ماشین آلات بزرگ تر و قوی تری میخرد ولی شاید نگاه ما از قوی تر شدن بجای سرمایه مادی سرمایه ای است که با بیشتر شدن رضایت مشتریان خود بدست می آوریم نه ….

رسالت گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ راهنمایی مشتریان برای گرفتن تصمیم بزرگ است و آرزو داریم بتوانیم روزی اول مشاور خوب باشیم بعد مجری … 

بخاطره همین به این فکر رسیدیم که فیلم های آموزشی تهیه کنیم برای مشتریانمون که بتونن ازنزدیک شاهد و ناظزه ۰ تا ۱۰۰ انجام کلیه فعالیت های چاپ باشند و احساس کنند که خودشون هم میتونند براحتی این آموزش هارو دیده و به درستی تصمیم بگیرند.

محمد فیض آبادی فراهانی بعنوان :

مدیریت گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ دارای مدرک کارشناسی چاپ و گرافیک و طراحی وب و بیش از ۸ سال سابقه فعالیت در صنعت چاپ می باشد.

این فرد تحصیلات خود را در هنرستان فنی چاپ آغاز کرده و بعد از گذراندن مدت هنرستان و گذراندن دوره کارآموزی در شرکت افست ( بزرگترین چاپخانه خاورمیانه ) با قبولی در دانشگاه فنی انقلاب اسلامی وارد دانشگاه شده است.

با وجود مشکلاتی مبنی بر کمبود امکانات آموزشی در دانشگاه تصمیم به کسب تجربه کاری همزمان با تحصیل نموده است.

تحصیل و کار همزمان نتنها نتوانسته خللی در پیشرفت او بوجود آورد بلکه توانست پس از پایان دوران دانشگاه گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ را تاسیس کند.

تحصیل و تجربه باعث شده هر روز این گروه پیشرفته بیشتری کند و به امیدی که پیشرفت از نگاه مشتریان خود را هم ببینید و سر زبان ها به عنوان یک گروه کاربلد در این صنعت مطرح شود

درباره گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ
  • درباره گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ
5.0