پاور بانک تبلیغاتی | قیمت پاور بانک تبلیغاتی ارزان | چاپ روی پاوربانک هدیه

پاور-بانک-تبلیغاتی پاوربانک تبلیغاتی ابزاری مهم و تاثیر گزار در بازاریابی و تبلیغات به حساب می آید.

پاور بانک تبلیغاتی از جمله هدیه های تبلیغاتی است که امروزه بسیار کاربرد پیدا کرده است . قیمت پاوربانک تبلیغاتی به شدت پایین آمده و درعموم کاربران موبایل و تبلت جای خود را پیدا کرده است. چاپ روی پاور بانک تبلیغاتی اغلب بصورت چاپ لیزری و در بعضی موارد چاپ تامپو انجام می شود.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در مسیر یا مکانی هستید و یکدفعه شارژ موبایلتان تمام می شود و همان لحظه در جایی دیگر کسی منتظر تماستان یا شما منتظر تماس کسی هستید و سخت نیاز به شماره طرف مقابل و گوش خود دارید .در این حالت بدنبال شارژر برای گوشی خود هستید .ولی هرچقدر میگردید یا شارژر پیدا نمیشود یا اگر پیدا نمیشود به گوشی شما نمیخورد و در بدترین حالت شارژر پیدا می شود ولی صاحبش سخت به آن نیاز دارد و خودش از آن استفاده می کند.

چند سال پیش وقتی در خیابان وقتی کسی را دیدم که این ابزار جالب را در دست داشت با خودم گفتم چه ابزار جالب و پر کاربردی ….

امروزه پاور بانک ها نتنها یک ابزار ساده و معمولی نیستند بلکه کاربردهای فراوانی درزندگی روزمره ما دارند و یکی از ابزار واجب در کنار موبایل ها و تبلت های ما هستند .

ما دیگر نیازی نیست که شارژر با خود حمل کنیم و میتوانیم از پاور بانک ها برای شارژ وسایل الکترونیکی خود استفاده کنیم و این یک اتفاق خوب است. پاور بانک ها سبک و قابل حمل براحتی هستند.

امروزه پاوربانک های تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی بسیار محبوب به حساب می آیند نتنها از لحاظ تبلیغاتی بلکه از لحاظ کاربردی هم بسیار محبوب و ضروری هستند.به این فکر کنید که در مواقع بسیار ضروری و مهم کاربرد دارند و میتوان از آن برای تبلیغات شرکت یا محصول خود استفاده کرد. نتنها شخص استفاده کننده بلکه اطرافیان هم از وجود آن سود می برند و این یک مزیت بزرگ برای یک هدیه تبلیغاتی برای ماندگاری بیشتر آن است.

یکی دیگر از مزیت های پاوربانک های تبلیغاتی این است که هر زمان به آن احتیاج داشته باشیم در کنار ما هستند و می توان آن را به یک باتری همراه برای شارژ وسایل الکترونیکی خود استفاده کرد. پاور بانک ها از یک باتری لیتیومی قدرتمند بهره می برند که میتواند این باتری تا 90 درصد دستگاه ما را شارژ کند .

قیمت-پاور-بانک-تبلیغاتی

قیمت پاور بانک تبلیغاتی

قیمت پاور بانک های تبلیغاتی از قیمت های پایین که به آنها پاوربانک تبلیغاتی ارزان هم گفته می شود شروع شده و نسبت به آمپر پاوربانک تبلیغاتی قیمت ها بیشتر می شود.این پاوربانک ارزان قیمت در بعضی مواقع به علت کیفیت پایین باتری داخلش و استفاده از باتری های بازیافتی در آن باعث نشست اسید باتری شده و برای شما خطر آفرین شود. پس پیشنهاد می شود در انتخاب پاور بانک تبلیغاتی خود حداقل بررسی را انجام دهید.

چاپ-پاور-بانک-تبلیغاتی

چاپ روی پاور بانک

چاپ روی پاور بانک تبلیغاتی بوسیله دستگاه لیزر انجام می پذیرد . به این صورت که با اشعه لیزر روی پاور بانک ها چاپ انجام می شود.