چاپ بنر | چاپ بنر تبلیغاتی فوری ارزان | قیمت چاپ بنر شبانه روزی در تهران

چاپ بنر تبلیغاتی

چاپ بنر یکی از ابزار مهم و تاثیر گذار تبلیغاتی به حساب می آید. چاپ بنر تبلیغاتی بوسیله دستگاه های سالونت و اکوسالونت انجام می شود. چاپ بنر ارزان با استفاده از بنرهای چینی با انس پایین و چاپ بنر فوری حرفه ای در تهران بوسیله بنر کره ای با انس بالا انجام می شود. اگر شما هم بدنبال مکانی برای طراحی بنر تبلیغاتی یا چاپ بنر شبانه روزی می گردید و قیمت چاپ بنر هم برایتان خیلی مهم است پیشنهاد می کنیم از خدمات گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ استفاده بفرمایید .این مرکز با ارائه خدمات چاپ بنر فوری در شرق تهران ، چاپ بنرفوری در شمال تهران ، چاپ بنر فوری در غرب تهران اماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

بنر چیست

بنر چیست؟

بنرها یکی از مهمترین ابزار برای انتقال یک اخبار یا مناسبت یا پیام تبلیغاتی به مخاطبان خود هستند. بنرها از نوعی پارچه ضخیم که درون آن لایه های از پلاستیک هم وجود دارد ،تولید می شوند. چاپ بنر تبلیغاتی هدفی جز انتقال یک مفهموم را ندارد به اینصورت که در طراحی بنرهای تبلیغاتی از المانی خاص برای رساندن پیام که این المان خاص می تواند لوگو یا نوشته تبلیغاتی یا آگهی تبلیغاتی یا عکسی از محصول یا کارخانه باشد، استفاده می شود.

چاپ بنر فوری در مواقعی که یک موضوع طی زمانی خاص منقضی می شود بیشتر پر رنگ می شود. بعنوان مثال تبلیغ یک بستنی  که برای فروش بیشتر باید در فصل تابستان از آن استفاده شود.

فلکسی ، فلکس یا به عبارت صحیح تر ” فلکسی فیس ”متریالی است که برای تابلوهای سردر مغازه ها ، فروشگاهها ، تابلوهای عابر پیاده ، برخی از بیلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهایی که لامپ مهتابی دارند استفاده میشود . فلکسی یا فلکس دو نوع چینی و کُره ای دارد ، نوع چینی آن معمولا ۱۸ اُنس و نوع کُره ای آن ۲۰ اُنس میباشد ، متریال فلکسی به جنسی اطلاق میشود که نور را از خود عبور میدهد در حالی که بنر این قابلیت را ندارد و معمولا نور از جلو به آن تابانده میشود ، بنر نیز مثل فلکسی دو نوع چینی و کُره ای دارد و هر دو نوع آن گراماژی بین هشت اُنس تا سیزده اُنس را دارند ، تفاوت بنر چینی با بنر کُره ای در کیفیت چاپ و مقاومت بنر است ، بنر کُره ای از کیفیت چاپ بالا و همچنین مقاومت بالاتری نسبت به بنر چینی برخوردار است ، بنرهایی که برای استفاده معمولی میباشد معمولا ده اُنس چاپ میشوند ولی اگر بنر را برای تابلوهای سر در فروشگاه استفاده میکنید که قرار است نور از جلو داشته باشند ، توصیه میشود از بنر سیزده اُنس استفاده کنید ، البته میتوانید در این مورد با تابلو ساز خود مشورت کنید . نوع دستگاه چاپ نیز در بالا بودن کیفیت چاپ نقش بسیار مهمی دارد ، به این معنی که اگر شما برای چاپ خود از بنر کُره ای استفاده کنید ولی دستگاهی که با آن چاپ میکنید دارای کیفیت پایین چاپ باشد ، کار شما از کیفیت بالایی برخوردار نخواهد بود.در نظر داشته باشید که فلکسی معمولا کمی تیره تر از بنر چاپ میشود ، دلیلش هم به خاطر وجود لامپ مهتابی داخل تابلو است ، چنانچه فلکسی مانند بنر چاپ شود در طول شب که مهتابی داخل تابلو روشن میشود کار چاپ شده شما تا حد زیادی بی حال و بی رنگ و رو خواهد شد..

کاربرد چاپ بنر در دنیایی با تکنولوژی های جدید

کاربرد چاپ بنر در دنیایی با تکنولوژی های جدید

در دنیای امروز و با پیشرفت ارتباطات و تکنولوژی صنعت تبلیغات هم به سرعت برق و باد دچار تغییر و تحول می شود. هر روز تکنولوژی های جدید ارتباطات را اسانتر می نمایند و میتوانیم کنترل بیشتری رو زندگی خود و وسایل خود داشته باشیم . خانه ها و وسایل خانه از دور خاموش و روشن میشوند و کنترل آنها حتی از دورترین مکان ها هم بوسیله این تکنولوژی ها آسان و آسان تر می شوند.

انواع بنرها

بنرها از لحاظ سایز و از لحاظ افقی یا عمودی بودن و نیز از لحاظ دیجیتالی یا چاپی بودن به چند دسته تقسیم می شوند.

  بنرهای دیجیتالی

بنرهای دیجیتالی براساس طول و عرضشان در واحد پیکسل به انواع مختلف تقسیم می گردند.برخی از بنرها به صورت ثابت و برخی به صورت فلش یا تصاویر متحرک یا در برخی موارد چرخان، طراحی می گردند. بنرهای دیجیتالی در صفحات وب و صفحات دیجیتالی نمایش داده می شوند و اغلب آنها دارای یک عنصر چشمک زن در درون خود می باشند.

وجه مشخصه بنرهای دیجیتالی همان چشمک زن بودن آنها می باشد. برخی از آنها به یا کوچک بوده که به تمبر پستی نیز شهرت دارند و معمولا در حواشی thumbnail صورت و کناره های صفحات دیجیتال و وب سایت ها، قرار داده می شوند. اما بنرهای بزرگ که سایز استاندارد آن ۴۶۸ و یا ۱۲۰ پیکسل پهنا و ۶۰ پیکسل ارتفاع می باشد، در قمست های اصلی سایت مثلا در هدر یا سردر سایت قرار داده می شوند و از بنرهای درشت محسوب می شوند.

بنرهای دیجیتالی گاهی در وب سایت های پربازدید برای آگهی، گذاشته می شوند و گاهی هم از طریق وب سایت های آگهی دهنده و مخصوص تبلیغات، در معرض نمایش قرار داده می شود.

 چاپ بنر  

تمامی تعریف هایی که برای بنرهای دیجیتالی وجود دارد در بنرهای چاپی نیز صادق است، با این تفاوت که بنرهای چاپی متحرک و چرخان یا چشمک زن نیستند و به صورت ثابت طراحی می شوند. از آنجاکه قابلیت جلب مخاطب از طریق تحرک و چشمک زنی را ندارند، باید توسط رنگ ها و المانهایی مناسب، نظر مخاطب را به خود جلب نمایند باشد.

مرکب های چاپ بنر ( چاپ جوهر افشان )

مرکب Full-Solvent : این مرکب در حال حاضر در چین، کره و کشورهای شرقی تولید می شود ولی تولید آن در آمریکا و اروپا به طور کلی متوقف شده است. این مرکب جزء مرکب های قدیمی محصوب می شود.

مرکب Bio-Solvent : مرکب هایی هستند که پایه و اساس آنها از ذرت تشکیل شده است. اطلاعات زیادی از این مرکب وجود ندارد چون کمتر در بازار دیده می شود و متداول نیست.

مرکب Mild-Solvent ( مرکبهای ملایم) : حلال این مرکب ها ملایم تر از مرکب های Full-Solvent است. شرکت میماکی و چند شرکت دیگر بر روی این مرکب مشغول به کار بودند که در حال حاضر کمتر این کار را انجام می دهند.

مرکب Eco-Solvent ( مرکب های زیست حلالی) : امروزه استفاده از این مرکب ها زیاد شده است زیرا با محیط سازگار است.

  • Lotex or resin 
  • Water-based
  • Ceramic Frit inks ( for glass and tiles)

برای چاپ روی بنر و پارچه معمولا چهار یا پنج نوع مرکب وجود دارد. متناسب با نوع بنر یا پارچه و دامنه رنگی ، مرکب انتخاب می شود.

مرکب های حلال ملایم (Mild Solvent)  پس از چاپ بسیار براق و شفاف هستند و مرکب به راحتی روی سطح چاپ شونده می نشیند ولی به دلیل بوی نامطبوعی که دارد، بسیاری شرکت ها از آن استفاده نمی کنند. شرکت سیکو از این مرکب بیشتر از سایرین استفاده می کند.

چاپ بنر در بیلبورد

چاپ بنر در بیلبوردها

در هر صنعتی که باشیم باید با تکنولوژی جلو رفته و راه های سریع تر به هدف رسیدن خود را هموارتر نماییم . امروزه می توان با استفاده از بیلبوردهایی که در اتوبان ها و خیابان ها نصب میکنند میلیون ها نفر را از خدمات و محصولات خود آگاه کرد. این بیلبوردها یکی از سریعترین و تاثیر گذار ترین تبلیغات محیطی به حساب می آید .

چاپ بنر های تبلیغاتی برای استفاده و نصب بر روی این بیلبوردها یکی از تاثیر گذارترین روش ها به شمار می آید. چاپ بنر فوری یکی از سریعترین روش هاست که در کمترین زمان از بیلبوردها استفاده کنیم .