کاغذهای ویژه فناوری جوهرافشان

گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ ، ارائه مطالب و فیلم های آموزش چاپ
معرفی انواع دستگاه ھای چاپ فلکسوگرافی
۱۳۹۵-۰۲-۰۳
برترین کمپین های تبلیغاتی سال ۲۰۱۴
برترین کمپین های تبلیغاتی سال Top 2014 Promotional Campaigns ۲۰۱۴
۱۳۹۵-۰۲-۱۱
Show all

کاغذهای ویژه فناوری جوهرافشان

کاغذ ویژه چاپ جوهر افشات

کاغذهای ویژه فناوری جوهرافشان

کاغذهای جدید JET-SPEED طراحی شده توسط گروه Felix Schoeller، یک جایگزین واقعی برای سری کاغذهای JAZ شرکت آفریقایی Sappi هستند.

به گزارش آژانس خبری چاپ و بسته بندی ایران، کاغذهای جدید در نتیجه‌ی همکاری با شرکت HP برای چاپ توسط ماشین‌های چاپ دیجیتال PageWide این شرکت طراحی شده‌اند. در این سری از ماشین‌های چاپ، فناوری ColorPRO شرکت HP به کار رفته که استانداردهای بالای کیفی را برآورده می‌کنند.

مرکز اطلاعات بسته بندی نوشت با استفاده از این فناوری نیازی به پیش‌واکنشِ کاغذهای Felix Schoeller نخواهد بود،اما امکان چاپ مستقیم آنها توسط جوهرهای آب‌پایه‌ی رنگدانه‌ای فراهم می‌شود. عملکرد این کاغذهای جدید در صورت استفاده از آنها در چاپگرهای HP خیره‌کننده است. کاغذهای جدید علاوه بر سفیدی بالا، کیفیت چاپ بهتر با دانسیته نوری بالاتر و طیف رنگی وسیعتری را نسبت به کاغذهای بدون چوب استاندارد ایجاد می‌کنند.

نتیجه استفاده از این کاغذهای جدید ایجاد جزئیات واضح، برخورداری از ظاهر و انتقال احساس مشابه با یک کاغذ بدون چوب پوشش‌دار، به همراه عملکرد جوهرافشان تمام‌رنگ و مشخصات چاپ عالی، رنگهای درخشان و وضوح خطی شفاف خواهد بود.

توماس لیفرت، رییس واحد رسانه دیجیتال شرکت Felix Schoeller می‌گوید: ما مفتخر به آنیم که در زمان بسیار کوتاهی، طی همکاری با یکی از شرکای قدیمی‌مان یعنی HP، یک کاغذ جوهرافشان سرعت بالا و با کیفیت را طراحی کرده‌ایم. این کاغذ امکان توسعه بازارهای جدید و جذب مشتریان جدید را برایمان فراهم می‌آورد.

همچنین به گفته متیو نوث، رییس رسانه‌های گرافیکی فرمت وسیع و پوششهای شرکت : Felix Schoeller شرکت HPبه عنوان یک تامین‌کننده جهانی کاغذهای دیجیتال برای پلتفرم‌های چاپ دیجیتال متعدد، شناخت کاملی نسبت به ارایه محصولات منحصر به فرد متناسب با تقاضای مشتری نهایی دارد.

پورتفولیوی این شرکت در زمینه کاغذهای پوشش‌دار و بدون پوششِ(تحریر) بهینه‌سازی شده متناسب با فناوری جوهرافشان به همراه فناوری ColorPRO، انواع رسانه‌های چاپ برای کاربردهای گوناگون را شامل می‌شود.”

کاغذهای JET-SPEED برای سفارشات کم‌ حجم گران یا کاربردهای سفارشی از جمله ایمیل انبوه، بروشورهای تمام‌ رنگ و محتوای بازاریابی به کار می‌روند.

همچنین نمونه‌های کاغذهای جوهرافشان پوشش داده شده توسط رنگدانه متناسب با تقاضا قابل ارائه هستند. این محصولات در وزن‌های ۹۰، ۱۱۵، ۱۳۰و ۱۵۰گرم بر متر مربع با سطح گلاسه یا ابریشمی عرضه می‌شوند.

محمد فیض آبادی فراهانی
محمد فیض آبادی فراهانی
کارشناس در زمینه طراحی گرافیک و چاپ با 10 سال سابقه فعالیت | متخصص و مشاور در زمینه تبلیغات کاغذی و اینترنتی | مشاور در زمینه طراحی سایت و سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *