یکپارچه سازی سیستم جریان کار در پیش از چاپ

چاپ افست کاتالوگ ، تفاوت چاپ افست کاتالوگ با چاپ دیجیتال کاتالوگ ، کاغذ در چاپ کاتالوگ ، چاپ و تیلبغات بهرنگ
فناوری کاغذ
۱۳۹۵-۰۱-۰۹
تفاوت تحقیقات بازاریابی و بازاریابی مستقیم
۱۳۹۵-۰۱-۱۰
Show all

یکپارچه سازی سیستم جریان کار در پیش از چاپ

یکپارچه سازی سیستم جریان کار در پیش از چاپ

شرکت Xitron، سیستم جریان کار خود موسوم به Keysetter را به بازار عرضه کرده است که می‌تواند عملیات یکپارچه‌ سازی جریان کار پیش از چاپ و اتاق چاپ را هماهنگ کند.
این سیستم‌، پیش تنظیمات اصلی مرکب را در طیف گسترده‌ای از کنسول‌های دستگاه‌های شرکت‌های مختلف از جمله Adast، هایدلبرگ، کوموری، میتسوبیشی، ساکوری و شینوهارا را دارد.
به گفته مقامات شرکت Xitron، سیستم‌های جریان کار مختلف را در انواع دستگاه‌ها هماهنگ کرده و به راحتی یکپارچه‌سازی می‌کند. همچنین می‌توان نمودار تنظیمات اصلی مرکب را در آن مشاهده کرد که به راحتی به صورت فایل PDF، چاپ یا ذخیره می‌شوند.
بر اساس گزارش‌های منتشر شده، دستگاه Keysetter می‌تواند فرمت فایل‌های ویژه در دستگاه‌های مختلف را به گونه‌ای تنظیم کند که قابلیت استفاده در هر حالتی را داشته باشند.
همراه این دستگاه، یک جریان کار دیگر موسوم به Xitron Navigator  نیز عرضه می‌شود که سیستمی استاندارد برای تمام سیستم‌های جریان کاری است که اخیرا ابداع شده‌اند. این جریان کار به وسیله‌ نرم‌افزار ویژه شرکت Xitron پشتیبانی می‌شود که مبنایی برای تمام سیستم‌های جریان کار از جمله Navigator GPS و Navigator Elite می‌باشند.
با استفاده از Keysetter، فایل کار از بخش پیش از چاپ به نرم‌افزار کاربردی آن ارسال می‌شود. سپس این جریان کار،‌ فایل مورد نظر را بررسی کرده و تنظیمات اولیه مرکب را انجام می‌دهد. در پایان، فرمت فایل مورد نظر را که باید در یک دستگاه ویژه قرار گیرد ایجاد می‌کند.
این نرم‌افزار در تمام رایانه‌های شخصی با انواع سیستم‌ عامل‌های مختلف قابل اجرا بوده و از لحاظ اقتصادی نیز موجب صرفه‌جویی در هزینه‌های اجرایی می‌شود.

محمد فیض آبادی فراهانی
محمد فیض آبادی فراهانی

کارشناس در زمینه طراحی گرافیک و چاپ با 10 سال سابقه فعالیت |
متخصص و مشاور در زمینه تبلیغات کاغذی و اینترنتی |
مشاور در زمینه طراحی سایت و سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *