چاپ_بروشور_بهرنگ ، طراحی_بروشور_تبلیغاتی ، تعرفه_چاپ_بروشور_ارزان
برای چاپ بروشور باید چه اطلاعاتی داشته باشیم
۱۳۹۶-۰۵-۱۰
طراحی لوگو
انواع نشانه ها | اهمیت انتخاب قالب و نوع آن در طراحی نشانه
۱۳۹۶-۰۵-۱۲
Show all

عناصر موثر در طراحی بروشور

چاپ افست بروشور تبلیغاتی ارزان ، تعرفه چاپ بروشور رنگی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

عناصر موثر در طراحی بروشور

طراحی بروشور یکی از مهمترین عواملی است که باعث میشود شما به نتایج خوبی در بازاریابی و تبلیغات خود برسید. چاپ بروشور حرفه ای مکمل یک طراحی خوب است که ما همیشه به مشتریان خود پیشنهاد میکنیم .
شاید تصور کنید که در عصر دیجیتال، دیگر نیازی به بروشورهای فیزیکی وجود ندارد، اما تجدید نظر کنید. بروشوری که به صورت حرفه‌ ای طراحی و چاپ شده، می‌تواند یک ابزار حیاتی و موثر باشد.

بیشتر بخوانید : سایزهای مختلف رایج بروشور

وقتی که برای اولین بار فردی را به صورت رودررو ملاقات می‌کنید، چه در یک همایش باشد و چه در یک نمایش تبلیغاتی و چه در اولین جلسه‌‎ی فروش، باید زمان لازم را برای آشنایی با کسب‌ و کار یکدیگر بگذارید. اما وقتی آن‌ جا را ترک کردید چه اتفاقی می‌افتد؟ یک بروشور که به خوبی شکل گرفته می‌تواند خدمات شما را ارائه کند و از همه مهم‌ تر این‌که می‌تواند موجب پیروزی شما در رقابت شود.
در یک قرارداد اولیه ، بروشور می‌تواند موثرتر از سایر ابزارهای بازاریابی عمل کند ، زیرا به صورت آنی اطلاعات را عرضه می‌نماید.
طرف مقابل دیگر لزومی ندارد که زمان زیادی را صرف دیدن مقالات وب‌ سایتتان کند و می‌‌تواند از همان بروشور اطلاعات بگیرد. از آن‌جایی که بروشور بر خلاف وب‌ سایت دقیقاً جلوی چشمانشان قرار دارد، افراد می‌ توانند حتی اطلاعات بیشتری را از آن دریافت نمایند.

بیشتر بخوانید : مراحل تولید یک بروشور

بروشوری که به صورت حرفه‌ای طراحی و چاپ شده ، از اهمیت ویژه‌ای برای صنایع خدماتی برخوردار است. در آن، پیغام‌های مهمی در زمینه‌ ی ارزش محصولات یا خدماتتان گنجانده شده است. از آن می‌توانید برای اعتبار نام تجاری و تثبیت موقعیت قانونی کسب‌ و کارتان در ذهن مشتریان بهره بگیرید.

طراح در طراحی بروشور حرفه ای می تواند بخشی بسیار اثر گذار را در نوشته های بروشور انتخاب کند و تمام هدف خود را برای بیشتر نمایان کردن آن مطلب در آن عنوان قرار دهد تا خواننده را با خود همراه کند.بیشتر خوانندگان از مطالب زیاد و بدون عنوان خوششان نمی آید و وطیفه طراح در این مواقع این است که مختصری از مطالب مفید هر بروشور را برای خواننده تهیه و در دسترس آن قرار دهد.

بیشتر بخوانید : طراحی بروشور به چه صورت انجام می شود؟ .

محمد فیض آبادی فراهانی
محمد فیض آبادی فراهانی
کارشناس در زمینه طراحی گرافیک و چاپ با 10 سال سابقه فعالیت | متخصص و مشاور در زمینه تبلیغات کاغذی و اینترنتی | مشاور در زمینه طراحی سایت و سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *