بهترین شیوه موجود برای بسته بندی تجارت الکترونیک

مکانیزم چاپ افست
مکانیزم چاپ افست (لیتوگرافی)offset printing mechanism
۱۳۹۶-۰۶-۲۵
رنگ در چاپ
رنگ در طراحی و چاپ
۱۳۹۶-۰۷-۰۶
Show all

بهترین شیوه موجود برای بسته بندی تجارت الکترونیک

بهترین شیوه موجود برای بسته بندی تجارت الکترونیک

بهترین شیوه موجود برای بسته بندی تجارت الکترونیک

فروش تجارت الکترونیک در حال رشد است. چگونه می توانید بسته بندی خود را بهینه کنید؟
آیا دپارتمان های تست بسته بندی استاندارد حمل و نقل، از نقل و انتقالات الکترونیکی خود استفاده می کنند؟ آیا اکثر شرکت ها، رشد کسب و کار تجارت الکترونیک خود را با ساختار و شالوده کسب و کار خود یکپارچه می کنند؟ در اینجا پاسخ هایی چند ارائه شده است:
شرکت بسته بندی Digest ، در هجدهم ماه ژوئیه ۲۰۱۷ ، از شرکت کنندگان در وبینار ما با عنوان ” بسته بندی تجارت الکترونیک:
راهنمای گام به گام برای داشتن یک شروع درست “، این دو سوال را پرسید تا به درکی از این موضوع برسند که صنعت در این نقطه است.
در مورد سوال اول و با توجه به آزمون های بسته بندی حمل و نقل، مشخصا هیچ برنده ای وجود نداشت. با یک اغماض اندک کمتر از یک درصد از نظرسنجی ها حاکی از این است که آنها در حال حاضر بسته بندی حمل و نقل خود را آزمایش نمی کنند. نرخ خسارت آنها باعث تعجب من است.
تقریبا سی درصد از پاسخ دهندگان، آزمون ۳a ISTA مربوط به انجمن بین المللی ایمنی حمل و نقل ( Intl. Safe Transit Assn .) را انتخاب کردند و تقریبا بیست و سه درصد از آنها استاندارد ISTA 6 را که یک پروتکل مورد استفاده Amazon است را استفاده نمودند. کمی بیشتر از هفده درصد نیز از سایر آزمون ها استفاده کردند. این سوال توسط صد و بیست وهشت نفر پاسخ داده شد.
در مورد سوال دوم در زمینه ادغام کسب و کار، اکثر پاسخ دهندگان ( ۶۵٫۲ درصد) تقریبا یا به طور کامل تجارت الکترونیک را در تجارت اصلی خود ادغام می کنند. آیا شما از این آمار بسیار بالا تعجب می کنید؟
کمتر از نصف ( ۴۶٫۱ درصد) پاسخ دهندگان، برخی از توابع تجارت الکترونیک و عملیات توزیع خرده فروشی سنتی را ادغام می کنند.
تقریبا یک پنجم ( ۱۹٫۱ درصد) به طور کامل با تجارت الکترونیک یکپارچه شده اند. فقط کمتر از پانزده درصد از پاسخ دهندگان به ما می گویند که تجارت الکترونیک چیزی کاملا جداگانه است. یک پنجم نیز پاسخی ندارند و در مجموع صد و پانزده نفر پاسخگوی این سوال بودند.

۴ گام برای بسته بندی تجارت الکترونیک کارآمد

لورا فلانیگان، میزبان وبینار و مدیر ارتباطات مشتری More from less در ایالات متحده آمریکا، اطلاعات و مشاوره های زیادی را به اشتراک گذاشت. او به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد:
” واضح است که تغییر در راه است و همان طور که می دانیم در آینده خرده فردشی به همین صورت نخواهد بود. این تغییر بسته بندی شما را تحت تاثیر قرار می دهد، زیرا توزیع تجارت الکترونیک نیازمند روش های مختلف برای بسته بندی از نظر تعداد نقاط ارتباطی، تعامل با برند و عملکرد بسته بندی است.
اکنون زمان شروع یک استراتژی برای آینده است. اگر این سفر را برنامه ریزی کرده و در هر زمان یک گام را انجام دهید، می توانید به طریقی قابل دستیابی، کارامد و استراتژیک آن را به ثمر برسانید. ”
گام هایی که او برای انجام کارآمد این مساله پیشنهاد می دهد شامل موارد زیر است:
۱- موجودی فعلی و واقعی خود را از لحاظ چگونگی حرکت و ورود و خروج محصول در زنجیره تامین، انبار و برگشت آن بررسی نمایید.
۲- اطمینان حاصل کنید که میدانید چگونه عملکرد خود را اندازه گیری کنید و بفهمید که آیا از نظر تجارت الکترونیک، کسب و کار شما در حال رشد است یا خیر.
۳- سپس، برنامه ای را با نقاط عطف محدود، رده به رده با توجه به آنچه که امسال و در آینده سعی در رسیدن به آن دارید طرح ریزی کنید.
۴- بعد از آن، با معیارهای مشخص و قابل اندازه گیری برنامه ریزی کنید و این برنامه را اجرا، اجرا، اجرا کنید. هدف به حداقل رساندن تغییرات برای طراحی مجدد است که در این صورت پول خود را صرفه جویی خواهید کرد، حتی اگر تصمیم بگیرید که برای حل مسائل خاصی منتظر بمانید.
فلانیگان به عنوان نتیجه گیری اذعان داشت: “هیچ گوی نقره ای وجود ندارد که به شما نشان دهد چگونه و چه زمانی به سمت یک تجارت الکترونیک حرکت کنید و یا اینکه اصولا مشخص نیست چند مسیر حرکت وجود دارد. ممکن است تصمیم بگیرید برخی مسائل موجود را که نمی توانید، حل نکنید یا انتخاب نکنید و یا بسته بندی تجارت الکترونیک بهینه ای را مدنظر نداشته باشید. هدف این تلاش ها این است که این مسائل را درک کنید تا تصمیمات آگاهانه ای در مورد چگونگی تاثیر آنها بر روی کسب و کارتان اتخاذ کنید.

بهترین شیوه موجود برای بسته بندی تجارت الکترونیک
  • بهترین شیوه موجود برای بسته بندی تجارت الکترونیک
5.0
محمد فیض آبادی فراهانی
محمد فیض آبادی فراهانی
کارشناس در زمینه طراحی گرافیک و چاپ با 10 سال سابقه فعالیت | متخصص و مشاور در زمینه تبلیغات کاغذی و اینترنتی | مشاور در زمینه طراحی سایت و سئو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *