چاپ فولدر تبلیغاتی | طراحی فولدر | تعرفه چاپ فولدر

چاپ فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر تبلیغاتی ارزان ، طراجی فولدر گلاسه ایندلبرد ۳۵۰ گرمی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

فولدر تبلیغاتی چیست؟

فولدر یا پوشه تبلیغات کاغذی به منطور نگهداری و حفط ورقه های تبلیغاتی شرکت که بصورت بروشور و کاتالوگ های تک صفحه ای و جند صفحه ای هستند استفاده میشوند .

این پوشه ها در بعضی اوقات بصورت پلاستیکی استفاده میشود اما به دلیل کمتر دیدیه شدن تبلیغات رو آن و کیفیت پایین تبلیغات از پوشه های تبلیغاتی کاغذی استفاده میشود.

فولدر ها در سایز و و جنس و چند رنگ بودن کار باهم تفاوت دارند به این صورت که چاپ فولدرهای a4 متداول تر نسبت به بقیه سایزها هستند البته فولدر ها در سایزهای a5 و … هم کاربرد دارند .

جنس کاغذ فولدرها بصورت گلاسه ۲۵۰ یا ۳۰۰ گرمی و ایندلبرد ۲۵۰ یا ۳۰۰ یا ۳۵۰ گرمی کاربرد دارند ولی میتوان کاغذهای خاصتر هم در ساخت آنها استفاده کرد .

چاپ فولدر ، طراجی فولدر گلاسه ۳۵۰ گرمی ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

طراحی فولدر تبلیغاتی

چاپ فولدر تبلیغاتی به این صورت انجام میشود که پس از طراحی فولدر و طراحی قالب فولدر کار برای تهیه زینک به لیتوگرافی فرستاده میشود و پس از آن نسبت

به کاغذ مورد استفاده در ساخت فولدر به چاپ خانه مربوطه ارسال میشود و کاره چاپ آن با نظارت طراح و مشتری انجام میپذیرد .

نطارت بر روی روند چاپ فولدر تبلیغاتی یا چاپ پوشه تبلیغاتی کاغذی به این صورت است که طررحی چاپی باید در چاپ خانه از لحاط رنگ و سایز مشاهده و مورد نطارت قرار گیرد.

چاپ فولدر ها بصورت یکرو و دورو انجام میپذیرد.

چاپ فولدر ، طراجی فولدر ، گروه چاپ و تبلیغات بهرنگ

پس از چاپ طرح مربوط به قالب فولدر که از قبل تهیه شده و یک نمونه از کاغذ چاپ شده به قالب ساز داده میشود تا قالب مورد نظر رو بسازد .

پس از ساخت قالب به وسیله دستگاه لترپرس یا دایکات طرح مورد نطر برش خورده و در مرحله آخر اگر فولدر نیاز به چسب داشت به صحافی رفته و ساخته فولدر کامل و به مشتری تحویل داده میشود.

کاربرد فولدرهای تبلیغاتی

از کاربردهای فولدرهای تبلیغاتی به نگهداری و محافطت و یا اگر بهتر بگوییم برای جمع آوری اوراق اداری شرکات در یک پوشه تبلیغاتی کاغذی و استفاده آن بعنوان تبلیغات و ارائه به مشتری کارد دارد .

از جمله اوراقی که میتوان در داخل فولدر قرار داد میتوان به سربرگ و تراکت و کارت ویزیت و بروشور و کاتالوگ های تک صفحه ای و چند صفحه ای و سی دی معرفی شرکت اشاره کرد .

تعرفه چاپ فولدر تبلیغاتی

قیمت چاپ فولدر نسبت به گرماژ و جنس کاغذ یا مقوا مصرفی در ساخت آن فولدر متغیر است بصورتی که در بیشتر موارد از کاغذ های گلاسه ۲۵۰ یا ۳۰۰ یا ۳۵۰ گرمی استفاده یشود و اگر بخوایهم فولدره

مقاوم تری داشته باشیم باید قیمت بیشتری بدیم و شاهد کیفیت بالاتری باشیم و  از مقواهای ایندلبرد ۳۰۰ و ۳۵۰ گرمی در ساخت فولدرها استفاده کنیم .

مقواهای ایندلبرد به دلیل مقاومت بیشتر یاید با ماشین های چاپ مخصوص چاپ شوند و در بیشتر موارد شاهده قیمت ۲ برابری در چاپ مقوا این فولدرها نسبت به کاغذ های گلاسه خواهیم بود .